O nas

profesor z rozłożonymi rękami

Dla obecnych i przyszłych programistów

W portalu Shebang.pl zajmujemy się tłumaczeniem na język polski (głównie z języków angielskiego i francuskiego) najciekawszych tekstów z dziedziny technologii programistycznych. Najczęściej podejmowane tematy to techniki i technologie tworzenia stron internetowych (HTML, CSS, JavaScript, PHP itp.) oraz programowanie w różnych językach programowania (np. C++).

Drugim filarem naszej działalności jest nauka języków obcych dla programistów (kategoria języki obce) oraz dbanie o terminologię programistyczną (Słownik terminologii programistycznej).

Autorzy

Publikujemy artykuły najbardziej znanych i cenionych specjalistów na świecie, a także tych mniej znanych, ale nie mniej cenionych. Do tłumaczenia wybieramy teksty cieszące się najlepszą opinią, pochodzące z najlepszych źródeł. Ale równie chętnie opublikujemy też Twój artykuł, jeśli nam go prześlesz i spełni nasze wymagania.

Tłumacz z nami

Jeśli jesteś tłumaczem tekstów informatycznych, doskonale posługujesz się językiem polskim i chcesz nawiązać z nami współpracę, to serdecznie zapraszamy Cię do kontaktu za pomocą formularza kontaktowego.

Prawa autorskie

Prawa autorskie wszystkich opublikowanych w portalu Shebang.pl tekstów należą do ich autorów. Szczegółowe informacje na temat licencji można znaleźć pod każdym artykułem. W razie niejasności, można poprosić o wyjaśnienie, korzystając z formularza kontaktowego lub zwracając się bezpośrednio do autora.

Dane firmowe

Właścicielem portalu Shebang.pl jest firma Robos Łukasz Piwko, Walecznych 1/20, 08-300 Sokołów Podlaski, NIP: 8231531279. Firma jest płatnikiem podatku VAT.