Wysuwane panele w JavaScript

03 kwietnia 2013
1 gwiadka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek

Przedstawiamy wtyczki do jQuery tworzące wysuwane panele na stronie internetowej. Część z nich przeznaczona jest do tworzenia paneli służących do zalogowania się na stronie, ale są też takie, w których sami możemy ustawić do czego będą służyć.

Nice & Clean Sliding Login Panel

Wtyczka tworząca panel logowania. Panel znajduje się u góry strony i rozwija się po kliknięciu przycisku. Po rozwinięciu przykrywa część zawartości strony. Jego zaletami są zgodność z przeglądarkami (Internet Explorer 6, 7, 8, Firefox, Opera, Chrome, Safari) oraz możliwość konfiguracji wyglądu.

Wysuwany panel - zrzut ekranu Strona projektu

jQuery Slide Panel Plugin

Wtyczka pozwalająca łatwo utworzyć wysuwane panele po lewej i prawej stronie ekranu. Sami decydujemy, co wyświetli się po rozwinięciu paneli. Czy ma to być tekst czy może jakaś grafika — wybór należy do nas. Dodatkowo otwarty kod źródłowy umożliwia modyfikowanie wyglądu paneli, poziomu ich przezroczystości oraz szybkości pokazywania.

Sliding Panel - zrzut ekranu Strona projektu

Sliding Login Panel Using MooSlide

Skrypt umożliwiający utworzenie panelu logowania w dowolnym miejscu na stronie internetowej. Po wyświetleniu panel logowania zasłania to, co znajduje się pod nim. Skrypt wyświetla okno składające się z dwóch kolumn. W jednej znajduje się ekran logowania, a w drugiej rejestracji. Otwarty kod źródłowy umożliwia modyfikacje wyglądu oraz zachowania formularza. Do utworzenia wtyczki wykorzystane zostały HTML, CSS i JavaScript.

Zrzut ekranu Strona projektu

Build An Incredible Login Form with jQuery

Skrypt służący do utworzenia ekranu logowania. Panel jest rozwijany z góry strony, tak jak w przypadku Nice & Clean Sliding Login Panel. Nie ma tutaj żadnych ograniczeń jeśli chodzi o modyfikację skryptu. Możemy zmienić praktycznie wszystko, począwszy od wyglądu aż po szybkość rozwijania czy zwijania ekranu logowania. Do utworzenia skryptu użyte zostały HTML, CSS i JavaScript.

Zrzut ekranu Strona projektu

Sliding Top Menu with jQuery

Skrypt umożliwiający utworzenie górnego menu, wyświetlanego po kliknięciu przycisku. To co ukaże się po kliknięciu, zależy już tylko od nas. Zaletą programu jest otwarty kod źródłowy, który jak zawsze pozwala na naprawdę zmianę wyglądu oraz zachowania menu. Skrypt został utworzony w językach HTML, CSS i JavaScript.

Sliding Top Menu - zrzut ekranu Strona projektu

Dyskusja

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.